Hakkımızda

Atlantik Akü 2010 yılında endüstriyel akü sektöründe faaliyetlerine başlamış olup kaliteli hizmet anlayışıve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kısa sürede sektörde iyi bir yere sahip olmuş ve kendi sektöründe lider firma olmayı hedeflemiştir.

Atlantik Akü endüstriyel akü sektöründe dünyaca ünlü FirstPower markasının Distribütörlüğünü üstlenerek sektöre hızlı bir giriş yapmış olup başta agm, jel ve deepcycle olmak üzere birçok kritik noktada bu markanın kullanımını sağlamış ve yoğun bir şekilde kurumsal müşterilerinin beğenisine sunmuştur.Sektör ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu kendi adına tescilli Wattery markasının 12V 1.3Ah ile 12V 250Ah arasındaki ürünleri sayesinde de ürün yelpazesini genişletmiştir. Her iki markasında sahip olduğu CE,ISO 9001,UL gibi uluslar arası kalite belgeleri ile müşterilerine ürün güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Sektörün ihtiyaçlarını iyi gözlemleyerek bu ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalar yapan tecrübeli kadrosu ve geniş ürün yelpazesi eşliğinde yatırımlarını sürdürerek büyüme hızını arttırmayı hedeflemektedir.

 

 

 MİSYONUMUZ

Sektördeki yenilikleri takip ederek müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürün ve kusursuz hizmet sunmak.
VİZYONUMUZ

Değerleri doğrultusunda; tercih edilen ve yine bu doğrultuda endüstriyel akü firmasında Türkiye?nin lider firması olmak.